Pro sponzory

V Plzni 7. prosince 2015

  

 

Vážená paní, vážený pane,

 

dovoluji si Vás tímto oslovit jménem oddílu orientačního běhu OK Lokomotiva Plzeň, o. s.

 

Obracíme se na Vás prosbou o sponzoring činnosti závodníků převážně v mládežnických kategoriích. V současné době plánujeme nákup nového jednotného sportovního oddílového oblečení (dresy, bundy, kalhoty a vesty), ve kterém budeme náš oddíl reprezentovat na závodech. Pomocí sponzoringu by mohlo být oblečení pro členy našeho oddílu dostupnější. Dále uvítáme případnou spolupráci formou poskytnutí finančních či materiálních prostředků na pořádání závodů – tvorba mapy pro orientační běh konkrétního prostoru, ceny pro vítěze.

 

Nabízíme

Nabízíme umístění Vašeho loga na oddílovém sportovním oblečení a tím zviditelnění na sportovních akcích, při vyhlášení našich úspěšných závodníků na stupních vítězů, v reportážích ze závodů a v případě mistrovství ČR také v živých televizních přenosech. Také je možné umístění reklamy na oddílový web či zviditelnění na pořádaných závodech, např. umístěním Vašeho loga na mapu.

Pro Vaši firmu můžeme zorganizovat outdoorové pohybové aktivity, např. regenerační a teambuildingový pobyt v přírodě s možností vyzkoušet si různé orientační aktivity.

 

Členové oddílu a jejich činnost

Náš oddíl tvoří nadšení amatérští sportovci – orientační běžci - od 5 do 75 let. V aktivním tréninku se zaměřujeme převážně na mládež (8 – 20 let), ale máme i úspěšné závodníkyv kategorii dospělých. V dorosteneckých a juniorských kategoriích se naši závodníci účastní nejvyšších republikových soutěží „A“ žebříčku a mistrovství republiky, kde se umisťují do 10. místa. Máme mezi sebou i juniorskou reprezentantku ČR.

 

Závody

Účastníme se závodů nejvyšší licence v tomto sportu v ČR – Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček „A“, dále mistrovství ČR v orientačním běhu, mistrovství ČR a Evropy v rogainingu, mistrovství ČR v lyžařském orientačním běhu a dalších orientačních aktivitách.

Úspěchy v roce 2015 k nahlédnutí  /uspechy

 

Trénování

Tréninky probíhají pravidelně během celého roku pod vedením zkušených trenérů, kteří tuto činnost provozují zdarma. V juniorské kategorii již závodníci mají své osobní trenéry a tréninkový proces je mnohem intenzivnější.  /trenink

 

Pořádání

Součástí naší činnosti je i každoroční pravidelné pořádání závodů v orientačním běhu od republikové úrovně až po úroveň oblastní. Republikových třídenních závodů, které jsme pořádali v roce 2013 a 2014, se zúčastnilo přes 1200 závodníků z celé republiky. Oblastních víkendových závodů se obvykle účastní 150 - 300 závodníků.

Například /sedmihori/

 

Popularizace tohoto sportu

Popularizovat orientační běh jsme se pokusili vytvořením areálu pevných kontrol v parku Homolka v Plzni. /arealHomolka

 

Pokud Vás naše nabídka zaujala, rádi Vám osobně sdělíme podrobnější informace a domluvíme se s Vámi na konkrétních možnostech spolupráce. Informace o oddíle a naší činnosti najdete na webové stránce https://lpm.zcu.cz .

 

Budeme rádi, když zvážíte své možnosti a podpoříte náš oddíl.

 

S pozdravem

Za oddíl OK Lokomotiva Plzeň

Miroslav Šilhavý – jednatel oddílu

Tel.: +420 602 838 067 

lokoplzen@gmail.com

 

 

 

OK Lokomotiva Plzeň, občanské sdružení

Hradišťská 730/17, Východní Předměstí (Plzeň 2-Slovany), 326 00 Plzeň

IČO  26649781

 

Kontaktní adresa:

Hradišťská 17, Plzeň

lokoplzen@gmail.com

/sponzori

https://lpm.zcu.cz