Tréninky 2021 podzim

V roce 2021 na podzim máme mapové tréninky každé úterý. Mladší děti mají běžecký/hrací trénink ve čtvrtek na Homolce - Slovany. Starší žáci a dorost mají běžecký trénink ve středu, také na Homolce.

V zimě chodíme v úterý do tělocvičny, ve středu běhat na Homolku a jsou připravené mapové tréninky pro individuální či skupinové proběhnutí.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat Ilonu Kolovskou - telefon: 774 951 807 nebo na email: ikolovska@gmail.com

 

Úterní mapové tréninky (2021 - podzim)

Mapové tréninky jsou v podzimní části opět společné pro oba plzeňské oddíly. Jejich realizace je vždy úterý od 16:30 hodin v lesích kolem Plzně. Na trénink je nutné se přihlásit(do tabulky s informacemi o tréninku), jinak hrozí, že pro vás nebudeme mít mapu.

 

Středeční běžecké tréninky

2007 a starší. Jsou od 17:00 společně s VPM. Chodí se většinou na Homolku (převlékání na 25. ZŠ či na dráhu - Petřín). Sledujte novinky pro upřesnění daného týdne.

 

Čtvrteční běžecké/hrací tréninky

Tréninky pro děti 2008 a mladší jsou každý čtvrtek od 17 – 18 hod na Homolce – Slovany. Sraz zde: https://mapy.cz/s/homefusula

Tyto tréninky jsou zaměřeny na všestrannou sportovní přípravu – herní formou.

Tabulka pro přihlašování a tabulka s aktualizovaným rozpisem tréninků:

 

 

 Sledujte hlavní stránku pro případné změny v aktuálním týdnu/mailový připomínkovník.

Těšíme se na vás v lese! :)