Tréninky 2021

V roce 2021 na jaře a na podzim máme mapové tréninky každý čtvrtekMladší děti mají běžecký/hrací trénink v úterý na Homolce - SlovanyStarší žáci a dorost mají běžecký trénink ve středu, také na Homolce.

V zimě chodíme v úterý do tělocvičny, ve středu běhat na Homolku a jsou připravené mapové tréninky pro individuální či skupinové proběhnutí.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat Ilonu Kolovskou telefon: 774 951 807 nebo na email: ikolovska@gmail.com

Úterní běžecké/hrací tréninky

Tréninky pro děti 2008 a mladší jsou každé úterý od 17 – 18 hod na Homolce – Slovany. Sraz zde https://mapy.cz/s/beseseralu

Tyto úterní tréninky jsou zaměřeny na všestrannou sportovní přípravu – herní formou.

 

Středeční běžecké tréninky

2007 a starší. Jsou od 17:00 společně s VPM. Chodí se většinou na Homolku (převlékání na 25. ZŠ či na dráhu - Petřín). Sledujte novinky pro upřesnění daného týdne.

 

Čtvrteční mapové tréninky (jaro, podzim)

 

V letošním roce 2021 z důvodu vládních Covid nařízení jsou tréninky odděleně – zvlášť oddíl LPM a VPM. Mapové tréninky pro náš oddíl LPM jsou vždy ve čtvrtek od 16:30 hodin v lesích kolem Plzně. Na trénink je nutné se přihlásit, jinak hrozí, že pro vás nebudeme mít mapu.

Tabulka pro přihlašování a tabulka s aktualizovaným rozpisem tréninků:

 

 

 Sledujte hlavní stránku pro případné změny v aktuálním týdnu/mailový připomínkovník.

Těšíme se na vás v lese! :)