oddílové soustředění mladších žáků

Ve dnech 11. – 13.11.2022 jsme uspořádali oddílové soustředění pro mladší žáky v Podmoklech u Sušice. Protože letos začalo chodit docela dost nových dětí, měli jsme takovou představu, že by bylo fajn, aby přijeli i s rodiči a byl to hlavně seznamovací víkend. Myslím, že se toto povedlo na 120 procent. 

informace pro pořadatele podzimních závodů

https://docs.google.com/spreadsheets/d/15BbyewmovMd9M6B52vzHpbTnZfWB6WRN...

na tomto odkazu najdete tabulku, do které se můžete ještě dopsat, kdo chce při našich závodech využít možnosti ubytování v centru závodů v areálu Zelený háj.  Na pátek a v sobotu večer jsme zamlouvali i večeře. A proto prosíme všechny, i ty, již přihlášené, doplňte si do tabulky, zda o ně máte zájem. (ano - ne)

Ubytovací kapacity jsme nabídli i závodníkům, a proto ,kdo není v tabulce a má zájem, ať se urychleně nahlásí.

V úterý večer bude Míra potvrzovat konečné počty.

 

 

 

zářijová schůze

Věřím, že jste dnes všichni dostali pěkná vysvědčení a těšíte se na zasloužené prázdniny i dovolené. Ale protože se pak podzim zeptá, jak jsme připraveni na další sezonu, posílám již teď pozvánku na zářijovou schůzi U Švejka a to hned ve čtvrtek 1.9. od 19 hodin.
Tož užívejte léta a ať se daří vše, nejen na závodech.

červnová schůze

A ještě důležitá informace. Ve čtvrtek 23.6.v 19 hodin přijďte ke Švejkovi na hodnotící schůzi a zároveň už se budou plánovat naše podzimní závody.

Stránky

Přihlásit se k odběru OK Lokomotiva Plzeň RSS