V ráji šumavském

Dvorní básník zůstal doma, tak ho musí zastoupit šašek.

S výběrem ZČO a párem dobrovolníků jsme vyrazili pobloudit v šumavských hvozdech a nabrat moudra směrem k blížícímu se vrcholu domácí sezóny.

V rodinném penzionu dobře vařili, měli krátká prostěradla a tajemnou místnost se zrcadlem:

 zrcadlo

(poznej deset rozdílů)

Deset vteřin na dvanáct kontrol byly parametry Barči ranní rozcvičky pro pokročilé. Rozběhání ve formě paměťáku na mapě kempu od PGP a KAM.

Přes Sedlo dvakrát tam a zpět, zprava, zleva nebo rovně a pak o tom diskutovat a mohlo se jít na druhý start poobědvat na sluncem prohřáté cestě. Než Raška roznesl, stihli jsme voleyballový mač přes hustník, leckdy i v něm či pod ním. Pak se traverzovalo, či lehce obíhalo a mohlo se jet zpět.

Čekání na kuře alá bažant zpříjemnilo několik setů volejbalu přes síť a po únavě odpalovacích údů dva sety přehazované. I přes výškovou nepřevahu jsme s holkama předvedly statečný výkon. Pár momentek z úpravy sítě:

pod siti

Před taktickou přípravou rozebrány postupy z letošních áček, po taktické přípravě rozebrán hrneček s řetízkem i bez řetízku. 

Cejchy smotány a odneseny a už stojíme pod kopcem, na kopci pod kopcem, na kopci… aneb simulace závodního vytížení a dohledávek při seběhu z hrany kopce. Všude mravenci, kdo se v lese nezahřál, klepe kosu. Oběd za Sluníčka na start v dešti, kombinace šikmých postupů a voleb přes údolí a nabrat směr Klatovy a formu směr MČR – držíme palce!

Tags: