Dvě vítězství na letošní Bohemii pro LPM

Úspěšné sourozenecké dvojice nejsou ve světě orientačního běhu nijak výjimečné.  V současnosti třeba bratři Daniel a Martin Hubmannovi ze Švýcarska, v nedávné minulosti sestry Dana a Radky Brožkovy a u nás v oddílu třeba sestry Barbora a Karolína Šikovy.

         Kromě toho se u nás v oddíle začíná klubat další úspěšná sourozenecká dvojice – Šimon a Kuba Stehlíkovi. Povedlo se jim totiž na letošním ročníku pětidenní Bohemie zvítězit (celkově).

Kuba vyhrál v kategorii H10, když do 5. etapy s handicapovým startem vybíhal s luxusním náskokem přes 6 minut, který zvýšil celkově na skoro 9 minut.

Šimon v kategorii H12A to měl v 5. etapě o malinko složitější, protože vybíhal jako druhý se ztrátou přibližně 1, 5 minuty. Etapu perfektně zvládl a vyhrál celkově o pouhé 4 sekundy!

Ve skalách se neztratila ani jejich sestra Terezka v T10, takže možná časem bude mluvit o triu úspěšných sourozenců.

Letošní Bohemie měla opět centrum u koupaliště v Novém Boru, opět byli pořadatelé na startu 4. etapy v maskách – tentokráte Šmoulů, opět byly všechny etapy náročné, buď proto, že se odehrávaly ve skalách, popř. když úplně ve skalách ne, tak měly pořádné převýšení (nebo kombinace skal i převýšení), opět pořadatelé přichystali vložené závody – sprint a štafety, opět byli na shromaždišti vojáci s jejich luxusními teplými sprchami, opět... to byla Bohemie.

Kdo jste ještě nezkusil, zkuste výživných 5 dní.

Stránky závodu s výsledky, fotografiemi a videy ze všech etap a s OB postupy:

http://ok-bor.cz/bohemia2017/

 

 

 

Tags: